Алексей Воробушков

Кто хорошо знает английский, пожалуйста, исправьте ошибки в строчке...

Did you managed to swim in the sea already? Anapa is excellent resort. Did you think to have a rest there for couple of days after the concert?

Маруся Жарова

HAVE you already managed to swim in the sea? Anapa is AN excellent resort. Have you thought of having a rest here for a couple of days after the concert?