Светлана Лисковая

Польша, г. Закопане.

В Закопаном есть гора Носаль. На ней есть чёрная и красная трассы. Так вот собственно вопрос: можно ли на этих трассах кататься сноубордистам? А то где-то слышал, что не пускают, только лыжники.

Ка
Капитолина

Я не уверина что вы сможете прочитать, попробуйте перевести
Nosal

To stok północny, z długo utrzymującą się pokrywą śnieżną. Znakomity zarówno dla bardzo dobrych, jak i początkujących narciarzy.

1 wyciąg krzesełkowy, 5 wyciągów talerzykowych, wypożyczalnie i serwis sprzętu, szkółka narciarska, gastronomia.
www.nosal.pl, +48 18 206 27 00
Wyciąg 1 Tatrapoma H.

Trasa narciarska trudna, czerwona, długość trasy 450 m.

Wyciąg 2 Tatrapoma P ("Żółwik")

Trasa łatwa dla początkujących i dzieci, niebieska, długość 145 m.

Wyciąg 3 Tatrapoma P

Trasa narciarska łatwa i szeroka, niebieska, wspolna z wyciągiem nr 4, długość 250 m.

Wyciąg 4 Tatrapoma P

Trasa narciarska łatwa i szeroka, niebieska, wspólna z wyciągiem nr 3, długość 240 m.

Wyciąg 5 Tatrapoma P

Trasa narciarska łatwa, niebieska, długość 220 m.
и с того что я поняла красная - это сложная трасса, а голубая -легкая и там ничего не пишут о том что чтото запрещено (в инфо есть ширина трассы ) Удачи вам)