Вероника Калашникова

нужна помощь!

Помер чоловік, який був інвалідом війни ІІ групи. Були пільги на газ 614 куб. безкоштовно, на світло 0,75 кв. безкоштовно.
Дружина померлого отримала після смерті чоловікаа ось таке посвідчення: "Член сімї померлого інваліда війни".
Пільги
дружина отримала, але зовсім незрозумілі на світло 0,37 кв.
безкоштовно, на газ 307 куб. але уже не безкоштовно а платити 0,55 коп.
Поясніть будь-ласка як зрозуміти чому так, якщо по Закону дружина має право на половину пільг але не платити!

Ма
Мария

Это украинское законодательство здесь мы тебе помочь не сможем !

Виктория Войткив

моя твоя не понимает

Erkin Avazov

А можно по-русски