Алексей Перелетов

Як впливають природні та соціальноекономічні чиники на рівень розвитку і спеціалізацію зернового господартва крахн світу

Оксана Фоминова

А, так і впливають, погодні умови, дурість твоїх вихователів, які до смерті не міняють сорти пшениці, і не виконують агрохімію, ти спитай цього, так званого вчителя, він знає наші дослідження, ні він знає тупий посібник для невігласа, і тримається своєї нікчемної зарплатні. Чому у Канаді наша пшениця, наших генетиків дає 100 центрені на гектар, а тому що там не було твого тупого і дурного вчителя, який базікає а нічого не робить.