Эгесихора Райская

Твір на тему моя улюблена професія програміст ( 1,5 листка )

Печенина Елена

Поки дівчатка мріють бути кінозірками, хлопці мріють про «справжні чоловічі професії».., А я от що подумав: моя майбутня професія - а я хочу стати програмістом - цілком відповідає цьому поняттю. Поки видатні полководці першими кидаються в бій, науковці, не важливо, в якій саме галузі, в моєму випадку - у сфері інформаційних технологій - першими кидаються у бій із незнанням та невмінням, першими прокладають шлях до нових можл ивостей! Бути «на передовій» технічного розвитку людства - цілком чоловіча амбіція! Але це поки що метафори, моя ж професія, окрім красивих слів, приваблюс мене цілком реальними перевагами. Вчені-соціологи та економісти давно стверджують, що на зміну індустріальному суспільству приходить суспільство інформаційне. Інформація стає головним ресурсом. І шо інформацію потрібно організовувати, охороняти, керувати її кругообігом. Персональні комп’ютери є у багатьох, можливо, навіть у більшості. І вони стають дійсно потрібними і незамінними: електронне листування, музика та фільми, тексів, книжки - все це переселяється з різноманітних пристроїв в одне універсальне - у комп’ютер. Тому ця професія видається мені дуже перспективною. Оскільки я вже трошки просунувся на шляху до майбутньої професії, можу з упевненістю стверджувати, що поняття «програміст» , або «спеціаліст з інформаційних технологій» - неймовірно широке. Саме це слово майже не використо-пусться серед фахівців, а застосовується тільки для того, аби пояснити «невгаєм-шіченим» , що я «якось пов’язаний із комп’ютерами» … Тобто сказати «хочу бути програмістом» - не сказати нічого. Із усіх можливих сфер діяльності найбільше мене цікавить веб-цизайн та програмування - це створення інтернет-сайгів. Потреба у ній професії дуже висока: кількість людей, фірм, організацій, які хочуть «оселитися» у веб-просторі зростає з кожним днем! Моя майбутня професія поєднує усі важливі для мене якості: вона потрібна; вона одночасно і «точна» , і творча; вона, безумовно, перспективна з фінансової точки зору, бо стверджувати, що для мене гроші не мають значення, було б лицемірством) . А ще ця професія цілком відповідає моїй азартній вдачі: ти можеш або стати професіоналом високого ріння, або так і залишишся одним із мільйонів… Але тут все залежить тільки від тебе: від власних здібностей, знань, прагнення Підвищувати свій рівень, наполегливості й бажання стати переможцем, стати найкращим. А цього мені не позичати! Тривалий час ведуться розробки штучно інтелекту, і вчені вже дуже просунулись на цьому шляху. Можливо, для більшості людей фраза «штучний інтелект» асоціюється, насамперед, із страшними роботами, які захопили світ, але поспішаю всіх заспокоїти: ці розробки неймовірно допомогли б нам в усіх галузях - від медицини до побутового обслуговування! Тож це ще одна сфера, у якій мені дуже б хотілося реалізувати себе. Може, я виклав свої плани на майбутнє професійне життя дещо сумбурно, але насправді я досить ясно уявляю собі, як і чим займатимусь. І головне - я маю мету і бажання її досягти. Хіба ж це не головне?