Алексей Бухаркин

Помогите перевести на английский

Всем привет! Помогите пожалуйста с переводом ещё пары фраз на английский язык. Заранее спасибо!

"Эти пользователи сайта site.ru недавно просмотрели Вашу анкету.
Среди них обязательно есть интересный Вам человек. Не откладывайте знакомство! "

Ирина Овчарова

These users of Site site.ru recently viewed your profile. Among them, you certainly have an interesting person. Do not delay acquaintance!

Юлия Тимощук

These users of site.ru website have looked through your form recently. There's definitely at least one person that you would find interesting. Don't postpone making friends!