Затирахин Дмитрий

Помогите с переводом теста с казахского на русский пожалуйста. срочноо!

Портретті? ерекше басты сипаты оны? т?пн?с?амен ??састы?ы.
Адамны? сырт бейнесімен ?атар, оны? ішкі жан д?ниесін де сезе білуіміз керек. Адамны? сарт?ы болмыс-бейнесіне ?оса, ішкі жан сарайын, мінез-??л?ын аша білгенде ?ана к?рермен шы?арманы? алдында ?за? т?рып, с?йсіне ?ызы?тайды. ?серлі сезімге б?леніп, ?иял?а беріледі.
Портреттер ?зіні? сипаты жа?ынан ?р т?рлі болады. С?ндік портреттер – адамны? с?лулы?ын, ?демілігін, д?ріптеу, оны ?семдік пен с?ндікке к?рсету. Адамдарды к?нделікті ?мірде к?рсету. Ол интимдік, психологиялы? портреттер деп аталады.
??састы?ты суретші неден іздеуі ?ажет? Тек таби?ат берген дене пішініне ?ана ма? Немесе бізді ?о?амнан, м?дениет пен уа?ыттан б?ліп т?ратын адам баласыны? «м?нінен» бе? Адам ?ашан шынайы, ?зіне-?зі те? болады? Е? жа?сы портреттер ?ш?ыр к??іл-к?ймен, онда?ы кескінні? игілігімен ж?не а?ылды? ?лылы?ымен ?ана емес, натураны?, таби?атты? к?п ?ырлылы?ымен ж?не та?дырды? ??былмалы?ымен тамсандырады. Суретші астан-кесте? ?серден к?ркемсурет ?арышын, ?мір ыр?а?ын бейнелеуге тырысады. Біра?, суретші сал?ан образ іштей ?зі?ді т?сінетін бейнемен с?йкес келе ме? Осы с?йкессіздіктен сомдал?ан сурет ?уандырып немесе ренжіте ме? ?р?ашан «Адам бейнесі – ол ?рдайым ?лем метафорасы ж?не мені? бір н?рсеге ы?тимал ?мтылысым» деп есептеу ?ажет

Ксения

Точно не знаю получилось нет но вот Особенные главные характер портрета его схожестью оригиналом.
Твердеет образом внешней стороны человека, шуба отары мы чувствуя и мир души знать нужно. Зритель надолго стоя, когда прибавляя к натуре-образу сарт?ы Человека характер-глотка открывает, шубу дворец души, только знал, в сочинении, любовно смотрит с интересом. Впечатляющему чувству б?леніп, дается мечте.
Портреты сторона характера самих разные. Нарядный портретный - с?лулы?ын, красоту человека, восхваление, красоте и нарядным указывать ее. В ежедневной жизни указывать людей. Он называется говорил интимные психологические портреты.
От чего художнику надо искать схожесть? Только форме тела, которую дала фамилия природа? Или нас от моей рогозы, культуры и из времени от делила "важности детей человека"? Когда человек реален, ?зіне-?зі равно? Лучшие портретные быстрой душевное состоянием-мелодией, благополучием внешнего облика тогда и твой умный заставляет причмокивать только не ?лылы?ымен, натураны?, много наличиями грани и изменчивость природы судьбы. Художник заваруха от впечатления художество