Павел Заколюкин

Перевод с казахского

Достарың мен жолдастарыңның болғаны
қандай жақсы! Олармен бірге жүргенде өзіңе-өзің сенімді боласың! Сен бірде ауырып, оқуға бара алмай қалдың. Бірнеше күннен кейін жалғызсырайсың, зерігесің. Достарыңды көргің келеді, өйткені бірде-бір жан жалғыз өмір сүре алмайды. Дос деген – өзіңмен мақсат-мүддесі, арман тілегі бір адам. Одан жасырар сырың жоқ. Ол да сенен ештеңе жасырмайды. Егер осындай досың болса, сен оны ренжітпе. Оған жәрдем беруге әзір бол.

D B, Спасибо большое!!!!

Екатерина Игнатьева

Как хорошо иметь друзей и приятелей! Просто гуляя с ними чувствуешь себя уверенней! Однажды ты заболел и не пошел на учебу. Через несколько дней становишься одиноким, скучаешь. Хочется увидеть друзей, потому что ни одна душа не может жить одна. Друг - это человек имеющий мечту как у тебя ( или примерно так ) Ему ты рассказываешь все секреты. И он ничего не скрывает Если у тебя есть такой друг, не обижай его. Будь готов помочь ему