Аня Иванова

Мне нужен рассказ на казахском я зыке про семью с переводом

Румия

Менің атым … . Менің жасым он алтыда. Менің отбасым онша үлкен емес. Отбасымда 5 адам бар. Олар: әкем, шешем, інім, әжем және мен. Менің әкем зауытта инженер, оның жасы елү бесте. Ол сабырлы, мейрімді адам. Менің шешем института оқытушы, оның жасы елүде. Ол сүйкімді, көпшіл адам. Менің әжем зейнеткер. Менің інім оқушы. . Біздің отбасымыз өте жақсы.

меня зовут ...мне 16 лет. моя семья небольшая. в семье 5 человек. Это мой отец, моя мама. мой младший брат и бабушка. мой отец инженер на заводе, ему 55 лет. он спокойный, добрый человек. моя мама преподаватель в институте, ей 50 лет. она миловидная и человек общительный. бабушка - пенсионерка. брат - ученик. наша семья очень хорошая.

Александр Соколов

Бір үлкен мейрам алдында, әкесі балаларын қуанту үшін үйіне әртүрлі жеміс алып келді. Леночка деген кіші қызы сол келтірген көп жемістің ішінде, сырты алтындаған шеттеуіктерге қызығып, соны маған бер деп қоймады. Шешесі айтты:
- Бұл шеттеуіктер тек әдемілікке істелген, мыналарды ал, - деп, бөтендерін беріп еді, Леночка жылай бастады:
- Мен қара шеттеуікті алмаймын, алтын тыстысын аламын, оның ішіндегі дәні де тәтті шығар- деп. Шешесі тіл алмайтын қисық баланың дегенін істегеннен артығы жоқ екенін ойлап, Леночкаға алтын тыстыларын, бөтен балаларына бөтен шеттеуіктерді таратып берді. Леночка қуанып шеттеуікгерін дереу шаға бастады, қараса, бірінің де ішінде дәні жоқ, бос қабықтар екен. Мұны көріп қасындағы балалар мазақтап күле бастады. Сондаатасы айтты:
- Бұл шеттеуіктер жеу үшін істелген емес, тек көзге әдемі көріну үшін қойылған; мен шеттеуіктердің бос қабығын алып, сыртын күміспен бояп қана қойып едім, екінші рет не нәрсенің де құр сыртына қарап қызықпа, асылы ішінде болар, - деді.

Анна Долгих

Менiн атым Кутак бас мен Кутак бас ереймiн

Михаил

рассказ про новый год на казахском языке

Никола Ф

рассказ супер

Настя Малыгина

маленький рассказ про семью

Nihao Nihao

аххах

Пирахмаев Али

в переводчике напиши на руском и переведи на тот который те нужен

Ви
Виктория

праверить правельно написаный текст на казахском "сореде ктаптар бар шкафта киемдер тур ортада устел мен орындык тур еденды адем кийм жатыр терезеде гул тур мен конде болмемды тазартамын еденды жуамын

Яна Яночка

рассказ про магазин игрушек на казахском язык…

Владимир

это магазин игрушек в нём продают детские игрушки они очень интересные и занимательные!

бұл дүкен, ойыншық, онда сатуға ойыншықтар, олар өте қызықты және қызықты!

Даткайым Сыдыкова

Перед великим праздником отец принес разнообразные плоды в свой дом, чтобы сделать своих детей счастливыми. Леночка, его младшая дочь, была очарована множеством фруктов, которые она ему дала, и он не дал мне этого. Его мать сказала:
«Эти союзники просто прекрасны, возьмите их, - сказала Леночка, плача:
«У меня нет черной дыры, я получаю золотой пучок, а его семена сладкие». Ее племянник думал, что у соблазнительного мальчика нечего делать, и он отдал золотые монеты Леночке и чужие чужие к другим детям. Леночка начала кричать от радости, и казалось, что в ней нет зерен, пустых раковин. Когда они увидели это, дети смеялись и смеялись. Затем он сказал:
- Они не предназначены для съедания, но только для того, чтобы глаз был красивым; Я взял бесплатное одеяло инопланетян и нарисовал снаружи серебром, а во второй раз, когда вам было не интересно смотреть из сети, было бы хорошо ».