Boris Boyko

плиз помогите!!!! перевод с русского на казахский

он расстроился что его никто не слушает, он плакал и думал про себя: ах я архар, баран горный, никому ненужный .и он расстроенный пошёл домой а на следующее утро, ему показалось иначе и он думал: если что то не получается то завтра получится!!!! и друзья обратили на него внимания. им понравился рисунок который нарисовал архар и архар был этому рад

Василий

ол не оны берекесі қашты ешкім тыңдамайды, ол жылады және: ай мен туралы себя ойладым арқар, қой ешкім керексіз тау, .қарамастан және ол берекесін кетір- үй ал на ендігі таң барды, оған бой көрсет- жаңаша және ол : егер не ойлады ана ана емес алмайды ертең алады!!!! және достар көңілдің на оған деген айналдырды. оларға сурет понравился нешінші салып берді арқар және арқар осы рад болды