Gx
Gxac

Рейдерский захват Украины у Путина не получился.. . ыыыы какая досада?

Виктор Муравьёв

Путин как раз таки пытался честно купить.
Но пришли обезьяны с палками и сорвали сделку...

Анастасия

Платили, платите и будете платить, а после майдана с вас последние трусы снимут или готовьте кизяк, хаты отапливать!))))

Виктория Никишина

ты чё, укроп куришь?

Екатерина Бадеева

Не обидно. Янек половину кредита отдаст. Как договаривались. За политубежище!

Alex

Путяра соси скоро майдан будет в Москве

Марина Бойцова

А чего с Вас брать, а такие нам даром не требуютсяЭ до Москвы Вам, конечно далековато

Ванюшка

High in the mountains, the small but very proud people of Ukraine scattered its tiny and beautiful villages. Ukrainians didn't work at all - they just spat on the ground and varied plants of incredible sizes grew up immediately. So time went - year by year, century by century. But once upon a time the thunder came from the east, terrible clouds of black color covered the hole blue sky above the poor land of Ukraine. Ukrainians rised their heads, opened their eyes - they were afraid of such an unusual and unexpected event. They began to do quite an offbeat job - thinking. They thought of what it could be - and their tiny brains were boiling. But while they were thinkig - terrible, dreadful and very vile Russians had come. And these nasty Russians spoiled everything in Ukraine. They made Ukrainians work and study instead of favourite time-spending - spiting on the ground... Dire Russians built cities and temples, bridges and squares... In other words - the very Ukrainian soul was murdered by these coward dirty invaders.

Владимир

Все получилось. У вас разруха полная. Гейропе вы не нужны. Крым уже отделился. Вот это гы-гы-гы!

Михаил Важдалов

Счастлив кто верует