Alex V. Spiridonov

Украина рулит.. . уже и Харьков с Донецком умудрились между собой переругаться из -за Мариуполя который хочет автономию!

Донецькі регіонали почали воювати з Добкіним та КернесомНа Донеччині регіонали змушені відкрити другий фронт – проти доморощених федералістів, які найбільш активно діють в Маріуполі.Донецька влада прекрасно розуміє, що втеча Маріуполя в автономне плавання призведе до втрати більш ніж третини обласного бюджету. Тому будь який федералізм – чи то харківський політичний, закинутий кремлівськими ідеологами, чи то місцевий соціально-економічний – для неї згубний. Як згубний він нині і для всіє вертикалі влади Партії регіонів.

Василий Васьнев

А Жмеринка в столицы ещё не рвётся?

Лилиана Бэреску

Это не смешно. Это плохой знак. При условии, разумеется, что это правда.

Екатерина

Прежде, чем объединяться, нам надо решительно размежеваться
Из «Заявления редакции «Искры» (1900), написанного В. И. Лениным

Наталья Деревягина

Греческую автономию хотят?