Анастасия Гладких

А вам, москалям, слабо таке організувати ? !

Дивлюся прямий репортаж з Майдану! Прямо сльози радості і розчулення течуть у мене з очей, з ніздрів і з інших місць ...Особливо мені сподобався виступ представника самооборонців з міста Фастів . Він розповів, що Фастів вже в руках повсталих патріотів - горять будівлі міліції , міської адміністрації , місцевого відділення національного банку, прокуратури, слідчого ізлятора і поштамту! Всі ув'язнені випущені на волю! Він привіз міліцейське зброю для майданівців і зараз сформувалося кілька загонів - "сотні" . Частина контролюють Фастів, а частина з них прибули до Києва! Слава Україні ! А вам, москалям, слабо? !

Дмитрий

Особенно понравилось о слезах из"иньших" мест! С поносом не перепутал?

Павлик

да у нас тут весь мир фирмы пооткрывал, отдыхай и учись где хочешь, контракты, договоры. мы с этого имеем. а с этих чего. Опять стройки?

Кэ
Кэт

Всё ты перепутал. Не слабо, а западло

Александр

По чем опиум для народа?

Юл
Юлия

Дебилы, скоро скулить начнёте ! :)) Украине пришёл полный пи*дец ! 🙂

Ма
Мария

жечь и палить свой город и свою страну? слабо, и слава богу что слабо

Екатерина

Москали любят раком стоять и Хану-Кагану писю отсасывать, ненавидя за свой позор свободных людей

Екатерина

конечно слабо. у нас швали меньше чем у вас.
поживем увидим.

Супер

мы по русски только могём читать

Jackk

Майдан в 91 году в России был. Довольно.