Анастасия Кабанова

Слабо вам, москалям, таке організувати?

Дивлюся прямий репортаж з Майдану! Прямо сльози радості і розчулення течуть у мене з очей, з ніздрів і з інших місць ...Особливо мені сподобався виступ представника самооборонців з міста Фастів . Він розповів, що Фастів вже в руках повсталих патріотів - горять будівлі міліції , міської адміністрації , місцевого відділення національного банку, прокуратури, слідчого ізлятора і поштамту! Всі ув'язнені випущені на волю! Він привіз міліцейське зброю для майданівців і зараз сформувалося кілька загонів - "сотні" . Частина контролюють Фастів, а частина з них прибули до Києва! Слава Україні ! А вам, москалям, слабо? !

Никитос

Жалко людей, которых поубивали. Скорблю.

Ев
Евгения

Не слабо. Организовали же мы это в вашем Киеве-ну, чтобы проверить, как на собаках-не вредно ли будет.. . Увидели-вредно.

Евгений

я смотрю вы в детстве в солдатиков не наигрались....

Вера

ну, москалям такой дур дом нафиг не нужен 😄

Ел
Елена

Смерть бандеровцам!!!!

Мария

Пошли тобі господь розуму, щоб не радів ти, дивлячись як тоя рідна земля на частини рветься. З кров'ю і гаром від вибухів. Жалко тебе, обділили тебе Бог розумом і душею. Порожнє місце ти. Да ще й дурно похнущее.

Бахтияр

Нам как то так !!

Ал
Александр

ну отчего же слабо -в Новочеркасске за сутки управились
с мразью, а вот у вас слабо 3 мес говном брызгаете и конца не видно

Ольга

Я хочу в будущем нянчить внуков, а не ходить на могилы моих сыновей-поэтому мир всегда лучше войны.

Sa
Sajidam

чтоб тебе титушка черепушку проломил...)))

Полина

скоро мы и в россию придем и поможем братьям. а кто будет против тех поубиваем

Оля

Ты мудак или как ? :))

Pain

ха организаторы хреновы вам за это орган то и отрежуть

Nekruz

Им, хомячкам офисным и домашним задротам, это всё очень далеко от сферы розуминня. Пока петух не клюнет - они не крестятся.

Bobur

Мы слава Богу умнее, любим свою страну и своих соотечественников. А значит не будем громить свои города и бить своих братьев.

Вандалы, что вы устроили там? Ещё в Европу собрались...