Александра Леонтьева

Можна повернути гроші?

Замовив кроси, зробив передоплату. Продавець гнида кинув, телефон не бере. Можна якось повернути гроші?Як кому, а для мене 250 грн - це гроші)Все робив через приватбанк.

Вера

Це-практично-нереально!!! За таку сумму-ніхто не буде розглядати позов! Я розумію так, що ти купував кросівки через аукціон "Сландо"?Можеш тільки написати скаргу! А якщо, через "Аукро-Ю-Єй"-гроші можуть і повернути! Працює програма захисту покупців!