Юлия Большакова

Задача по админ. праву ТЕМА ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

3. Громадянин К. звернувся до голови районної державної адмініс-

трації зі скаргою на бездіяльність селищного голови. У скарзі К. від-

значав, що він три місяці тому звернувся до селищного голови із заявою,

в якій просив взяти його на облік як такого, що потребує поліпшення

житлових умов. Від селищного голови К. не отримав будь-якої відпо-

віді чи повідомлення.

Проаналізуйте ситуацію та підготуйте юридично обґрунтовану

відповідь на скаргу К.

Нур Алмаматов

Это российский сайт