Просто Жанезия

що це таке у нашої собачки і чим лікувати?

Підскажіть, будь ласка, що це таке у нашої собачки і чим лікувати? У неї на животику такі темні великі пятна зробилися. І місцями таке як «псоріаз у людини, лупа» .

Степан Зарецкий

К ветеринару сходите с пёсиком лучше.

Венера Султанова

Это алергия, так что обратитесь к ветеринару.

Мария Соколова

Ничего не понятно. Пишите по-русски!

Nootsall Murzabekov

Найперше це потрібно звернутись до ветеринара він вам все розкаже. Можна піти в державку клініку там консультація безкоштовна. Якщо були б кращі фотографії можна було б щось сказати. Хоча мені здається що це так звваний "пігмент" проявляється.

А що скажу я вам Романе, не обов*язково жити в Росії і знати лише Російську. Та не можна кидатись такими словами. Українська так само як і Російська, Англійська має право існувати. Мови ми вчимо не тільки для когось, але й для саморозвитку. Тому..