Надежда Астафьева

Ребят, подскажите, как называется эта турецкая сладость и можно ли ее как-нибудь приготовить дома

Алексей Руфов

Турецкая сладость.. . скорее всего речь идет о пахлаве. Да, все можно приготовить дома, главное рецепт правильный найти.

Юля Юльковна

А где фото?

Дина Кочорова

Рахат-лукум, посмотри в интернете рецепт!

Юлия Балашова

Боюсь, пока Вы не повесите фото, мы все не угадаем.
Тот же рахат-лукум и пахлаву турецкого производства можно и в наших магазинах купить. Сам так не сделаешь.

Ан
Анастасия

а еще щербет может быть, пастила...

Мага Загиров

Возможно, Вы искали что-то из этих турецких сладостей? Тут есть их фото и рецепты приготовления! [ссылка заблокирована по решению администрации проекта]

Юлия Селезнева

Вряд ли можно дома приготовить ЛУПУ как сладость.

Алишер Сахибназаров

щербет, рахат-лукум, сім-фу-флюль,
я покажу рецепти вкусних десертів:

Мус з чорносливу з ромом
Інградієнти: чорнослив без кісточок - 300 р. ром - 100 р. вода - 100 р. цукор -
75 г. желатин - 1 ст. ложка

http://namunay.com/upload/images/1296209451_muss-iz-chernosliva-s-romom.jpg

Приготування: 1. Желатин замочіть у шестиразовим кількості холодної
перевареної води до набухання, потім розпустіть на водяній бані. 2. Ром
змішайте з водою та цукром, додайте чорнослив і варіть 15 хвилин. 3. Чорнослив
разом з сиропом подрібніть в блендері, влийте підготовлений желатин, злегка
охолодіть. Потім збийте суміш міксером до отримання пишної маси. 4. Мус
покладіть в креманки, охолоджуйте до застигання. 5. При подачі оформіть шоколадом
і горіхами.

Десерт апельсиновий

Інградієнти: апельсин - 1 шт.

сік апельсиновий - 1 1/2 склянки

шампанське - 2 ст. ложки

цукор - 4 ст. ложки

желатин - 1 ст. ложка

ванільний цукор - 1 ст. ложка

йогурт фруктовий - 1 склянка

тертий шоколад - 2 ч. ложки

вафлі - 30 г.

http://namunay.com/upload/images/1296030127_desert-apelsinovyj.jpg

Приготування: 1. Желатин замочіть у шестиразовим кількості
холодної кип'яченої води до набухання.

2. Апельсин розберіть на часточки, наріжте їх скибочками.

3. Сік з'єднайте з цукром, ванільним цукром і підготовленим желатином.
Прогрівайте суміш до розчинення желатину, не доводячи її до кипіння, потім
злегка охладитеи влийте шампанське.

4. В келихи покладіть скибочки апельсинів, залийте їх приготованим желе,
заповнюючи келихи до половини, охолоджуйте до застигання.

При подачі на желе укладіть йогурт, посипте десерт тертим шоколадом і оформіть
вафлями.