Два По

Сделал покупку в инет-магазине, мне в ответ пришло письмо, что означает эта запись?

Thank you for your recent order with DrJays.com. The card used for this order comes from a bank which does not verify billing information. As a result we will need to proceed with a charge verification.

We attempted to charge a small amount to your credit card account, but the charge was declined. We will be unable to process the order until the small charge verification is completed. Please confirm funds are available and we will attempt the charge verification again.

We apologize for the inconvenience but we are committed to safe on-line shopping. If you have any questions or concerns regarding this matter please do not hesitate to contact us.

Да
Дарья

какой то косяк с твоей платежной картой, чо то у них не сходится или денег не хватило для покупки.