Марина Авдеева

Помогите решить 3 задачи по семейному праву Украины. ПОЖАЛУЙСТА!!!

Задача №1

Гр.
Табаков Л. Д. є одружений із гр. Табаковою
Ю. Л. протягом 10 років. Проте, таємно від дружини проживає з іншою жінкою – Лехтак
Л. Д. протягом 2 років, підробивши документи одружився з нею. Гр. Лехтак Л. Д. не
знає про існування законної дружини Табакова Л. Д.

Дайте правову оцінку діям Табакова Л. Д.

Який принцип сімейного права є порушений?

Яку відповідальність у майбутньому може нести Табаков Л. Д.

Чи являється другий шлюб фіктивним?

Чи може Лехтак Л. Д. вимагати аліментні зобов’язання від Табакова Л. Д?

Задача №2

Олег та Наталія, які
мали 10-річну дочку Віолетту, вирішили розірвати шлюб. Майно вони поділили за
домовленістю. Після поділу майна Олег одержав автомобіль “Volkswagen”, гараж і
дачний будинок, а Наталія — будинок з усім майном, що в ньому було. Вартість майна,
яке дісталося чоловікові, була на 18 тис. грн. меншою. Оскільки Віолетта
проживала разом із матір'ю, то батьки уклали договір про припинення права на
аліменти дитини у зв'язку з тим, що Олег відмовляється від грошової компенсації
за недоодержане майно при розірванні шлюбу.

Чи правомірним буде
такий договір? Свою відповідь обґрунтуйте.

Задача №3

Гр. Ангола В. К.
розлучилась зі своїм чоловіком, з ними проживала їхня спільна чотирнадцяти
річна дитина, яка за власним бажанням захотіла жити з батьком.

Чи вправі чотирнадцяти річна дитина вибирати з ким
із батьків вона хоче проживати?

Чи залучається до
вирішення даного питання суд або органи опіки та піклування?

Сергей Мельбман

это российский сайт, если что.