Сергей Донченко

як перекладається в рецепті: light thickened cream?

Алексей Воронин

Вершки густі (маложирні, 18 - 30%)

Василий Будрик-Былинский

light thickened cream — вершки загущені, маложирні, это сливки загущенные маложирные. Сливки жирностью около 18%, которые содержат загустители. Загустители, такие как желатин или растительная камедь добавляются, чтобы улучшить сливочный вкус и предотвратить свертывание. При приготовлении имейте в виду, что сливки с низкой жирностью, скорее всего, свернутся при добавлении к горячей жидкости.

Light thickened cream http://www.taste.com.au/how+to/articles/1934/cream
With around 18% milk fat, this contains thickening agents so the cream holds its shape.
Thickeners such as gelatine or vegetable gum are added to increase the 'creaminess' and to help prevent curdling.
When cooking, keep in mind that creams with lower milk fat are more likely to curdle when added to hot liquid.

— це вершки жирністю близько 18%, які містять загусники. Загусники, такі як желатин або рослинна камедь додаються, щоб поліпшити вершковий смак і запобігти згортанню. При приготуванні майте на увазі, що вершки з низькою жирністю, швидше за все, згорнуться при додаванні до гарячої рідини.