Ольга Матлахова

Вопрос на сегоднешний день.

Такая проблема. Наверное уже каждый знает что твориться на Украине, так вот у меня сын остался с моим отцом на Донбассе. Отец говорит что надо разрешение что бы он его привез, ибо везёт его на поезде и там проверяют и все такое, можете подсказать как вывести сына? Мы с мужем не можем приехать, у нас работа, но и боимся за сына, там только началась стрельба. Можно ли как то вывезти его до Луцка?

Татьяна Рульнова

Если ребенок едет с отцом, то по идее проблем не должно возникнуть.
Для проезда нужно взять обязательно документы: паспорт отцу и свидетельство о рождении ребёнка.
У нас уже много беженцев поселилось. Обратитесь за информацией к ниже приведённым контактам. Подаю информацию на украинском языке.

У Волинській області розгорнуто штаб з питань переселення та вирішення соціально-побутових проблем громадян, які тимчасово залишають АРК, м. Севастополь, Луганську та Донецьку області.

Штаб знаходиться за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 9, Волинська обласна державна адміністрація, повідомили в прес-службі Волинської ОДА.

Керівник штабу – голова облдержадміністрації Пустовіт Григорій Олександрович, контактні телефони: роб. (0332) 778 101.

Координатор штабу – директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Мишковець Світлана Євтихіївна, контактні телефони:
роб. (0332) 778 127, (0332) 778 109, (понеділок – п’ятниця з 8:00 до 17:00),
моб. 067 332 39 66.

Питання медичного обслуговування координує заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Руцький Валерій Костянтинович,
контактний номер (0332) 249 112, моб. 067 334 59 05.

З питань працевлаштування необхідно звертатися до першого заступника
директора Волинського обласного центру зайнятості Корецької Світлани Миколаївни.
Номери телефонів: (0332) 210 320, моб. 050 730 78 55.

Працює також цілодобова гаряча лінія штабу: (0332) 255 485.
Окрім того, відкрито „телефон довіри” за номером (0332) 778 139.

Графік його роботи: понеділок – четвер з 8:00 до 17:15, п’ятниця – з 8:00 до 16:00,
у неробочий час інформацію можна залишити на інтерактивний автовідповідач.
__________________________________________________________________

Официальный сайт Укрзалізниці тут:
http : // www. uz. gov. ua /
(пробелы убрать)

см. тут информацию о поездах и билетах:
http://poezd.tochka.net/uk/
http://e-travels.com.ua/ua/train/train.php