Руслан Москалев

Вопрос тем кто знает английский (одно предложение, плиззз, переведите на английский)?

Спасите!! ! Помогите!! !
Чиновники планируют застрелить медвежат. Их кормили рабочие фабрики. Медвежата ручные. Их хотят убить.

Юлия

The town officials are planning to shoot bear cubs which were fed by local factory workers. The cubs are tame. They are supposed to be killed.

Ге
Геннадий

Officials plan to shoot bear cubs. They were fed by working factories. Bear cubs manual. Them want to kill.