Сергей Андриенко

Помогите перевести на английский, плииииз! (

следующий текст:
Здравствуйте! вы бы не могли бы мне помочь, сделать подруге видео поздравление с днем рождения. Вам просто надо на камеру с улыбкой подержать листок с поздравлением! Помогите пожалуйста) спасибо)

Василий Седов

Hello, I need to make a birthday congrats vid for my friend, I wonder if you could help me out and hold some shit in front of the camera with a smile on your face? Thanks a million!

Надежда Рудакова

a shit of paper... бумажное говно? ?
"лист бумаги" пишется так - a sheet of paper

Оксана

Hello! Could you help me to make a video congratulation for my friend as it's her birthday? I just would like you to hold a shit of paper with congratulations and with a smile on your face. Help me, please) Thank you in advance)