Светлана Целяпина

как правильно составить заявление в суд как отца лишить родительских прав украина

В.
Валентин ...

Для подачи в суд искового заявления о лишении родительских прав, Вам необходимо собрать следующие документы (данный перечень документов является примерным, и есть индивидуальным для конкретно взятой ситуации и его нужно оговаривать с Вашим юристом при составлении искового заявления в суд) :

- копии страниц Вашего паспорта (1, 2, прописка) и идентификационного кода (количество копий зависит от особенности конкретного дела - а именно от количества сторон по делу) ;
- копии свидетельства о браке (если ребенок рожден в браке и брак не расторгнут) ;
- копии решения суда или свидетельства о расторжении брака (если брак расторгнут) ;
- копии свидетельства о рождении ребенка;
- копии вывода органа опеки и попечительства о целесообразности лишения отца (матери) родительских прав (является одним из ключевых документов) ;
- копии справки с места учебы ребенка;
- копии письменных пояснений соседей;
-копии расчета задолженности с оплаты алиментов выданного государственным исполнителем (в случае если есть задолженность с оплаты алиментов) ;
- исковое заявление (которое Вам составит юрист) о лишении родительских прав.
При подачи иска о лишении родительских прав оплачивается судебный сбор в размере 114.70 грн.
В суд Вы подаете только копии документов, оригиналы остаются у Вас. Вы их обязательно берете на судебные заседания.
читайте внимательно здесь - http://www.freelawyer.ua/news/82
Образцы исков и заявлений

До Зарічного районного суду м. Суми,
вул. Академічна, 13, м. Суми, 40030
Позивач: Іванова Ганна Павлівна, 1959 року народження,
яка мешкає за адресою: вул. Перекопська, 3, м. Суми, 40000, тел. : 33-33-33
Відповідач: Іванова Катерина Петрівна, 1985 року народження,
яка мешкає за адресою: вул. Перекопська, 3, м. Суми, 40000,
тел. : 33-33-33
ПОЗОВНА ЗАЯВАпро позбавлення батьківських правВідповідачка є моєю донькою і матір’ю дитини Іванової Анастасії Степанівни 10 січня 2009 року народження. Викладені обставини підтверджуються доданою до позовної заяви копією свідоцтва про народження.
Іванова К. П. не цікавиться дитиною, спочатку не забрала її з пологового будинку, а потім, коли маля потрапило до лікарні з застудою, вона не забрала доньку із закладу охорони здоров’я без поважної причини і протягом шести місяців не виявляла щодо неї батьківського піклування. Весь цей час я займалась дитиною, доглядала її, в той час, як Іванова К. П. ухиляється від виконання своїх обов’язків по вихованню дитини.
Таким чином, створились умови, які шкодять інтересам дитини. Вказані обставини в судовому засіданні будуть підтверджені показаннями свідків.
Названі дії у відповідності до статті 164 Сімейного кодексу України є підставою для позбавлення відповідачки батьківських прав щодо малолітньої Іванової Анастасії Степанівни 10 січня 2009 року народження.
На підставі вищевикладеного, керуючись статтями 164, 165 Сімейного кодексу України) та статтями 18, 119 Цивільного процесуального кодексу України,
ПРОШУ: 1. Позбавити Іванову Катерину Петрівну батьківських прав щодо її дитини, Іванової Анастасії Степанівни, 10 січня 2009 року народження.
2. Передати дитину на піклування мені, Івановій Ганні Павлівні.
3. Визначити місце проживання дитини разом зі мною.
4. Викликати в судове засідання свідків.
Додатки:
1. Копія свідоцтва про народження дитини.
2. Документи, які свідчать про наявність підстав для позбавлення батьківських прав.
3. Копія позовної заяви.
4. Докази сплати державного мита.
5. Докази, що підтверджують оплату інформаційно-технічного забезпечення судового процесу.
Датапідпис

http://advocat-cons.info/index.php?newsid=10094#.U9AA7vl_vT8

Денис Медведев

Смотря сколько лет он скрывается от вас и от алиментов

Женя Гуллер

Если алименты платит, то ни как

Юлия Мунтян

в суд иди и там все скажут. Или в опеку. В россии совсем другие законы