Руслан

Помогите перевести на английский. А то до поддержки не доходит что я хочу от них.

Здравствуйте. Вы отменили заказ № 111 и написали, что деньги вернутся на мою карточку visa в течение 72 часов. Прошло 7 дней, деньги так и не пришли, на мои сообщения не отвечаете. Прошу связаться со мной и сообщить, когда же мои деньги вернуться на счет.

Екатерина Болотова

Hello. You canceled the order number 111 and wrote that the money will be back on my card visa within 72 hours. 7 days passed, the money didn^t come to my account, you do not answer at my messages. Please contact me and let me know when the money will be back to my account.

@мисс Красивая@

Hello. You cancelled order #111 and notified me that the money would be refunded to my Visa within 72 hours. That was 7 days ago and the refund has not yet been made, you've failed to respond to all my messages. Please inform me on when I'll be able to get my money back.

Кристина Литвиненко

Поддержу соотечественника в беде 🙂
Я не попиваю чаек с английской королевой, но думаю они поймут.

Good day. You cancelled order #111 and told me that I will get my money back in 72 hours.
7 days have passed and I did not get the refund, you are also not replying to my messages. Please contact me and tell me when will I finally get my money back.