Кристина Мандаринчик

Помогите перевести с Анг языка пожалуйста, заранее большое спасибо

At each of these sat two examiners and a student who carried on a low earnest conversation with them, like a confessional.

I stood before table four. I didn´t recognize the examiners.

One was a burly, elderly man like a retired prize-fighter who smoked a pipe and was writing busily with a pencil in a notebook: the other was invisible, as he was ocupied in reading the morning´s Time.

" Good morning, sir," I said.

Neither of them took any notice. After a minute the burly fellow looked up from his writing and silently indicated the chair in frot of him. I sat down. He growled.

" I beg you pardon, sir?" I said politely.

" I said, you´re number 306?" he said testily. " That´s correct, I suppose?"

Евгений

На каждом из этих сел два экзаменатора и студента, который нес на низком искреннего разговора с ними, как исповедь.

Я стоял перед столом четыре. Я не признают эксперты.

Один
был дородный, пожилой человек, как отставной приз-Боец, который курил
трубку и писал деловито с карандашом в тетради: другой был невидим, так
как он был засевших в чтении утреннее время.

" Доброе утро, сэр, - сказал я.

Ни
один из них не обратил. Через минуту дородный парень поднял глаза от
письма и молча указал на кресло в frot его. Я сел. Он зарычал.

" Прошу прощения, сэр? " - Сказал я вежливо.

" Я сказал, Ты номер 306? - сказал он раздраженно. " Вот и правильно, я полагаю? "