Надежда Николаева

Чим шкідливі бактерії дл я людини ?

Симптоми захворювань,
викликаних бактеріями, зазвичай пояснюються діями ядів, продукуємих цими
мікроорганізмами або утворюючихся при їх розпаді, проти бактерій існують
природні і синтетичні лікарські препарати.

В
останні роки загальновизнаним є твердження, що здоров'я населення і виникнення
багатьох "хвороб цивілізації" значною мірою пов'язане зі станом
нормальної мікрофлори організму людини. Саме тому в розвинених країнах
наприкінці XX століття значного поширення отримав новий напрямок медицини та
харчової біотехнології - промислове виробництво і масове застосування продуктів
харчування, спрямованих на корекцію нормальної мікрофлори трав'яного тракту.

Egen Vorobev

тем что они пердят !!!

Александр Терновский

якшо за багато тих бактерій то полюбому шкідливо . кожна бактерія виконує свою функцію .бактерія (а) вбиває так сказати іньшу бактерію (б) в деяких випадках а якшо та бактерія теж потрібна . якшо бактерій (а) 100 і (б) 100 имунітет в нормі , а якшо (а) 150 а (б) 50 то вже не норма . вот вам і "хвороби" якшо будеш сидіти на чіпсах, хотдогах і тому подібне то полюбому не буде здоровля .і в детинстві занато чистюля то теж не добре .