Сергей Волченко

Відуха греєца на пк... очень сильно за 1-5 минут во время игри! беру ету видуху вставляю в другой копм там все работает!

В мене така проблема, відеокарта нагриваеца за 1-5 хвилин коли граю ігри, і пк перезагружуєця, а ну іншому пк ата сама відоху працює норм! у чому проблма (4 м оперативка, процесор 3.30 GHz,,kjr gbnfybz 500w)

Маргарита Тололаева

Сними крышку корпуса замени термопасту на жидкий металл