Игорек Антонов

Помогите решить задачи по административному праву. Очень нужно.

1. З метою залучення інвестицій в розвиток Донецького вугільного басейну, створення сприятливих умов для розширення зовнішньоекономічних зв’язків, збільшення транзитних перевезень і т. д. , Голова Донецької обласної ради оголосив цей регіон вільною економічною зоною.
***Яка специфіка вільної економічної зони?
*** Чи правомірні дії Голови Донецької обласної ради?
Обґрунтуйте свою відповідь.

2. Районний суд прийняв рішення про покарання громадянина Шейка О. В. виправними роботами строком на 2 місяці. Шейко ухилився від виправних робіт. Про ухилення було повідомлено суддю, який 60 днів виправних робіт замінив 20 днями адміністративного арешту.
***Чи є законним рішення, прийняте суддею?
Відповідь мотивуйте. Визначте адміністративну правоздатність та адміністративну дієздатність гр. Шейка після застосування до нього санкцій.

3. Олександр Дударенко вирішив поставити під вікнами 9-поверхового будинку, в якому він прожимає, гараж. За для здійснення своєї мети він вирубав кілька дерев та знищив квітник. На обуренні зауваження сусідів Олександр не відреагував.
***Куди необхідно звернутися сусідам для встановлення порядку і справедливості?
Які санкції, На Вашу думку, застосують до Дударенка О. ? Відповідь мотивуйте.

На
Наталья

Ask a question on the legal site of his country.