Злой Смайл

можете перевести не сложный текст?

ASHOT: I see, and what about the house of lords.
MAMED:Oh, well, they didn't elect them. Did you know black's older brother is in the House of Lords? He's a hereditary peer and Black's jealous because there is no place in Parliament for him.
ASHOT:What's a hereditary peer?
MAMED:I'll explain. Some people in the House of Lords just inherit their places from their fathers and grandfathers. They're hereditary peers.
ASHOT:That's not very fair, is it?

катя Иванова, соси хуй, не отрывайся

Евгений Бехтерев

а переводчик для кого придумали?