Ни
Николай

Все украинцы знают Русский язык. Интересно им так же смешно когда переводят на украинский?

Анатолий Павлович

Абсолютно не смішно, а скоріше сумно. І зовсім не від того, що фільми в Україні перекладають на українську мову, а від самої якості перекладу чи субтитрів. Хоча іноді бувають винятки, коли український переклад картини навіть кращий за російський. Але це, на жаль, тільки винятки.
До того ж я абсолютно проти перекладів на українську з російської радянських фільмів (крім тих, які були озвучені на двох мовах ще в процесі зйомок).

Наталья Мазаева

А то еще как))))