Almaz Babaev

Помогите ПЕРЕВЕСТИ С АНГЛИЙСКОГО ЯЗЫКА ПОЖАЛУЙСТА

Brown's Polymeric Batteries,
Springfield 35009
London, England
3rd November

Dear Mr. Green,
We would appreciate it very much if you could send us your price-list and give a full specefication of your products and shipping date. Of course we'd like to have some samples of your products to test in our labaratories before we could place a firm order.
We usually deal with new suppliers on the basis of payment in hard currency.
Assuming the laboratory tests go well, and you can quote us a competitive price, we'd certainly be able to place more substantial orders on a regular basis.
Please acknowledge receipt.
Looking forward to seeing you.
Yours sincerely, Fred Smith

Ла
Лана

в переводчике то переведи

Ев
Евгения

Ну а чо Гугл-переводчик?