Светлана Федорова

Я хочу зайти в менеджер видео на youtube а он пишет

Я хочу зайти на менеджер видео на youtume а он пишет

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, web@youtube.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.
Apache Server at www.youtube.com Port 80

Андрей

Посмотри Сколько таких уже на ответах