Елена Добрынина

Помогите пожалуйстааа! как тут составить кросворд? вообще не могу ума приложить, как это сделать!!!

I.Складіть та розгадайте кросворд.
По горизонталі.
1.Ріка, над якою поховано Шевченка. Дніпро
2. Поезія Т. Шевченка, в якій він закликає:

Поховайте та вставайте,
Кайдани порвіте
І вражою злою кров ю
Волю окропіте.

3. Село, де поет провів свої дитячі роки. село Керелівки,
4. Письменник, у якого Т. Шевченко був старшим боярином на весіллі.Пантелеймона Олександровича

По вертикалі.
5. Місто, біля якого поховано поета. в Києві
6. Цеховий майстер живописних справ, у якого навчався Шевченко. Ширяев
7. Місто, де Шевченко навчався в Академії мистецтв. Петербург
8. Російський художник, який намалював портрет В. Жуковського. Карл Брюллов

Игорь Воронцов

Переведи на русский

Владимир Окунев

шикарно в мене оолімпіада в школі повністю такі завдання