Кристина Гудинова

С каким вопросом или проблемой вы обратилесь бы в органы государственной власти

Василий Семиков

Где посадки?

Лёха Гайван

Станом на 12 листопада забороненими на території Росії стали 179 інтернет-сторінок.

Про це повідомляє російська служба ВВС.

Через замітки "Як правильно здійснювати суїцид" в реєстр потрапив сайт "Абсурдопедія", що повністю складається зі статей, створених користувачами. Пізніше стаття, що викликала питання Росспоживнагляду, була вилучена.

До Єдиного реєстру заборонених сайтів потрапила, зокрема, популярна в Росії інтернет-енциклопедія "Луркоморье" (Lurkmore), яку самі автори називають гумористичною.

"Це звичайно найнебезпечніший сайт в рунеті, о так", - саркастично висловився в Twitter юрист-опозиціонер Олексій Навальний