Галина Федорова

Помогите с информатикой, на олимпиаду!!!

1.Автоматичний пристрій перекодував деяке повідомлення російською мовою із 16-бітного коду Unicode у 8-бітну КОІ-8. При цьому інформаційне повідомлення зменшилось на 480 біт. Скільки символів має це повідомлення?

2.У велокросі беруть участь 119 спортсменів. Спеціальний пристрій реєструє проходження кожним з учасників проміжного фінішу, записуючи його номер з використанням мінімально можливої кількості біт, однакової для кожного спортсмена. Який інформаційний обсяг повідомлення, записаного пристроєм, після того як проміжний фініш пройшли 70 велосипедистів?

3.Ланцюжок з трьох намистин, помічених латинськими буквами, формується за наступними правилами:
•наприкінці ланцюжка стоїть одна з намистин A, B, C;
•на першому місці - одна з намистин B, D, C, якої немає на третьому місці;
•в середині - одна з намистин А, C, E, B, не стоїть на першому місці.
Яка з перелічених ланцюжків створена за цим правилом?

Tosha Argentum

Кто из нас олимпиадница-двоечница-хохлятина?

Ищи свою домашку сама.