Морозова Елена

Нужен перевод с английского

Attached the PI for your checking, for 6 tour without Mic By EMS : usd 9*6+66 =120 (around 13-18 days) . Please give me the shipping address and tell me the color for the Tour, there are red / black / white / purple / pink / yellow color . I will send out once receive your payment.

Please kindly make payment via below details :

Wetern Union : First name : Xingyi, Last name : Wei . Country : China . ( please kindly give us control number, first name, last name once finished)

Look forward to hearing from you .
Have a nice day .

Best Regards
Lisa/Topstar Ltd.

translate.google.com пробовал конечно, но очень не понятный перевод. (

Анастасия

translate.google.com вам поможет)