Сергей Фирсов

Англичане, как правильно перевести :оо

Home to 8-foot octupi and sixgill sharks, Puget Sound is one of the deepest, most diverse aquatic ecosystems in the Lower 48. Harmless creatures aside, it's also home to some great diving. From West Seattle's Alki Beach to the San Juans, the Puget Sound offers entertaining dive options for beginners and pros alike. Contact a local dive shop for suggested dives and local know-how.

Сергей Алексеенцев

ru видишь окончание у mail? Это про Англичан. А про перевод. google переводчик никто вроде не банил. Смысл переводить и писать? Никакого.

Сергей

смысл только заработать ответчикам баллов .ответы будут глупые, не по теме, без информации, у некоторых с грамматическими ошибками, также ссылки на известные источники.... вобщем, все что нужно что бы стать искусстве-е-н-н-ым интеллектом