Роман Сидоренко

Хромосомна теорія спадковості

1.Який звязок між генами й ознаками?
2.Що можна сказати про неперервність відновлення та індивідуальності набору генів й хромосом у процесі зміни поколінь?
3.Який внесок батьківської та материнської форм у спадковості нащадків?
4.Чи зберігають хромосоми і гени індивідуальність при здійсненні своїх функцій в онтогенезі?
5.Що відбувається з генами і хромосомами у процесі мітозу, мейозу та запліднення?
6.У яких формах існують гени, які контролюють різні прояви однієї ж тієї ознаки?
7.Як співвідноситься парність і кількість генів з набором хромосом?
8.Чим відрізняється успадкування генів, які знаходять в одній або у різних хромосомах?

•Какова связь между генами и признаками?
•Что можно сказать о непрерывности воспроизведения и индивидуальности наборов генов и хромосом в процессе смены поколений?
•Каков вклад отцовской и материнской форм в наследственность потомков?
•Сохраняют ли хромосомы и гены индивидуальность, осуществляя свои функции в онтогенезе?
•Что происходит с генами и хромосомами в процессах митоза, мейоза и оплодотворения?
•В каких формах существуют гены, контролирующие различные проявления одного и того же признака?
•Как соотносятся парность и число генов с набором хромосом?

Ольга Петрова

Ты на русский переведи сначала. Потом думать будем.