Ол
Оля

Ноготь всегда ломается в одном и том же месте

Ноготь"задирается" ровно по серединке в месте, где еще нет свободного (от кожи) ногтевого края, т. е. невозможно ни подпилить ни отрезать, ни оторвать, так как все сдерется до мяса... и отрастить тоже не получается, т. к. приходится ждать, когда отрастет, чтобы отрезать (((

Holod

А ты не хочешь попробовать покрыть гелем... все -таки под ним нокоть может прийти "в себя"..потом снимешь и посмотришь как будет расти.

Loki Laufeyson

У меня так всегда со средним.. . Аккуратно срезаю и запиливаю.

Денис Mockba Оф. Стр.

В моєї мами така ж ситуація вже рік або і більше. Спочатку не звертали уваги, потім вирішили зробити гель-лак, але це не допомогло, бо ніготь всерівно ломався і "рвав" лак. Через деякий час її страждань я запропонувала нанести гель і вже потім гель-лак і неначе все було чудово поки ніготь не виріс і мама почала за нього чиплятись, і як то кажуть "наша пісня гарна й нова, починаймо її знову" він знову зламався! Тому ми вирішили сходити до спеціалістів і спитати, що зробити аби цього не було. І нам порадили ліки (вітаміни) і зміцнюючі засоби (лаки, крема). Тому раджу і вам сходити до спеціалістів і вони вже вам допоможуть!!