Евгений

Решите пожалуйста химию оч надо выручите плызззззз

6.5 Для получения водороду в лаборатории используют реакцию между активным металом и розведеной серная або соляною кислотой. Сложите уравнение реакции и найдите масу, количество вещества и обьема водорода который получилса впоследствии взаемодействия 0.2 моль алюминию з соляной кислотой
2.5Маса газа обьемом 5.6л (н. д) наведеная ниже
Розчитайте: а) относительную молекулярную масу Б) молярну масу В) масу одной молекулы Г) число молекул в етом обьеме. (15.5г)
10.5 К2SO3,Na2S2O7,SCl2
Бля показаных выше сполучений заполните таблицу
1)Формула сполучения
2)Число еквивалентности елемента, что подчеркнутый у формуле (S, S2, S - подчеркнутые)
3)Еквивалент елемента
4)Молярная маса еквивалента в елементе
Извините за ошибки в переводе переводил с укр. в ручную
Выручите оч надо срочно, буду искренне благодарен!!!!

6.5 Для отримання водню в лабораторії використовують реакцію між активним металом і розведення сірчана або соляна кіслотой. Сложіте рівняння реакції і знайдіть масу, кількість речовини та об'єму водню який получілса згодом взаємодій 0.2 моль алюмінію з соляною кислотою
2.5Маса газу обьемом 5.6л (н. д) наведення нижче
Розчітайте: а) відносну молекулярну масу Б) молярну масу У) масу однієї молекули Г) число молекул в літку обьеме. (15.5г)
10.5 К2SO3, Na2S2O7, SCl2
Бля показаних вище сполучень заповніть таблицю
1) Формула сполучення
2) Число еквівалентності елемента, що підкреслений у формулі (S, S2, S - підкреслені)
3) еквівалента елемента
4) Молярна маса еквівалента в ЕЛЕМЕНТІВ
укр