Мишина Елена

при переустановке виндовс возникает синий экран

A problem has been detected and Windows has been shut to your computer
if this is the first time you seen this stop error screen,restart your computer.If this screen appears again,follow these steps
Check for viruses on your computer.Remove any nevly installed hard drives or hard drive controllers.Check your hard drive to make shure it is properly configured and terminated.Run CHKDSK /F to check for hard drive corruption,and then restart your computer.
Technical information:
*** STOP: 0x0000007B (0xF78D2524,0xC0000034,0x00000000,0x00000000)
что делать?

Галина Ярмоленко

смени винду