Аксель Билецкий

Якось ходив до поліклініки, здавати аналізи. Біля кабінету висить оголошення "Аналізи калу здавати тільки на руки медсестрі"
я хвилин 10 ржав і заспокоїтись не міг

Ответы
Татьяна Крушанова

Хіба тяжко зрозуміти, що такий аналіз треба принести в скляній баночці і цю баночку віддати медсестрі ???

Аксель Билецкий

І тут до мене доходить, що дурні зовсім не вони...

Vi Za Vi

Ну это кто как понимает. Ты просто не правильно понял!

Vi Za Vi

Да правильно. Просто об явление получилось смешным

Людмила Ульяновская

А у нас было такое: "В связи с угрозой теракта кал сдавать в прозрачной посуде" Про теракт можно было пропустить

Vi Za Vi

Я написала что очень удивлена такому об явлению. Из раздела-- не может быть!!

Vi Za Vi

Я написала что очень удивлена такому об явлению. Из раздела-- не может быть!!

Рада Рай.

вси анекдоты з життя беруться!

Людмила Евтушенко

но анализ медсестра получила?

Аксель Билецкий

Получила

Людмила Евтушенко

прямо в руки отдал?

Аксель Билецкий

Та я дисциплинированный

Людмила Евтушенко

а анализ то хоть хороший

Аксель Билецкий

Отличный

Спокойная Старость

спасибо, тоже посмеялся