Андрій. Ми З України!

Мешканка окупованого Токмака виявила у своєму помешканні родину бурятів. Як вони туди попали?!🤣😂

Ответы
Со
Сором

Буряты свили гнездо. Так и знал что они гермафродиты..

Андрій. Ми З України!

Бурятка к мужу приехала.

Слава З С У !

У нас лучше. Дома заселяют твари из орловской области

Галина Галчонок

😂👍 унитаз хоть по назначению использовали ?

Андрій. Ми З України!

Об этом не сообщают. Соседи сообщают. Скандал был.)))
"Мешканка тимчавово окупованого Токмака Запорізької області повернулась додому і виявила у помешканні бурятку, яка, до того ж, спробувала образити господиню. Що сталося далі провідомлили у соцмережі місцеві жителі.
Відомо, що окупанти заселяють у помешкання токмаківчан російських окупантів. Поки жінка була у від’їзді, її хату й зайняла бурятська родина. Непрохана гостя вже встигла поміняти замки. Та це не врятувало її.
Почувши від бурятки «Я сюди до чоловіка приїхала, пішла звідси», — українка не розгубилась, та задала їй доброго прочухана.
«Ну, наша знайома не дарма українка, за шкібарки й вигнала, довго була метушня ця. Там майже до коменданта дійшло, але вже все в нормі», — розповіли місцеві жителі."😂

Сергій

Оккупанти вони

Юлия Пак

Вопрос!...☝