Анюсічка Гарбуз

Відбувається електроліз розчину CuSO4. ККД установки 60%. Яку кількість енергії треба витратити, щоб за напруги 50 В отримати 2 г міді?

Ответы
Неизвестная Лариса

вибачте, але це серьйозне запитання... для розумних...

Влад Белов

40 ватт

Анюсічка Гарбуз

Написати весь розв'язок!

Влад Белов

та давайте

Анюсічка Гарбуз

Ви можете написати весь розв'язок??

Влад Белов

m = k * i * tAз = s * u * t Выражаем s*t m \ k = s*tПодставляем (m \ k ) * u = AзФормула КПД n = Aп \ Aз * 100Подставляем в эту штуку , и получаем в общем фиде формулу Ап = (60 * m * u ) \ k * 100 Найди k , переведи в систему СИ массу и k , должно все получиться!