Андрій. Ми З України!

Випускників шкіл, які розташовані на окупованих територіях, змушують оформлювати російські паспорти. Інакше погрожують не видати документи про середню освіту. Мудаки?🤦‍♂️

Ответы
Я? Кто?!

Вар'яты. Але ж можна i не атрымаць пасведчанне. А потым яго атрымаць. Вайна. Павiнна быць зразумела, што не заужды ен так спатрэбен.

Андрій. Ми З України!

Атрымаюць пасля вайны.

Я? Кто?!

Файнае рашэнне

Павел Казаков

про такой маразм не слышал, но в нынешнем бардаке - не удивлюсь, если это правда...

Андрій. Ми З України!

Вам в много чего не показывают.

Сервисный Центр 99

Мудаки украинцы, просрали все : Крым и Артемовск, черная обезьяна ваша мама

Аптер Пётр Яковлевич

Фашизм он и есть фашизм.

Ег
Егоза

Гидота!

Андрій. Ми З України!

НЕЛЮДИ!💥🔥

Огнеслава Серебряное Солнце ))

Мужаки

Юлия Пак

Твари.

Андрій. Ми З України!

Дали приказ не видавати пенсії і не лікувати тяжко хворих!🤦‍♂️🤷‍♂️

Юлия Пак

Правильно. Им молодые и здоровые не нужны, зачем им старые и больные, впрочем, как и больные дети тоже.