І5
Іаfs 5Dsa

Есть кто хорошо знает англ. язык?
Нужно внести правки в этот текст, а то переведен на быструю руку через переводчик
Why do I want to study IT? I think this is very promising profession . I can work from anywhere on the planet аnd I will have a high salary. But these is not the main reason. I want it because it's my dream. I love computers. I love interacting, and being around them. I'm addicted to them. I work in the field of construction and it does't bring me satisfaction. I want to enjoy my work. And this job does't allow me to do my favorite thing - travel. Traveling is my second love. So I decided to register with ITgeneration and hope to be selected to study with you.

–1
Ответы
Евгений

Гугл-переводчик вам в помощь.