Майкл Адэмс

Вы зніклі з "My World!" Навошта вы гэта зрабілі? Мне цікава, аб вашай матывацыі. Вы сустрэлі кагосьці? Вы супраціўляцца спакусе? Я клапачуся пра цябе як сябар, Ева. Я паставіў дрэнныя пачуцці ў мінулым.

Ответы
Е.
Еvis ........

Gary, what did you use language ? It can not be translated. 🙂

Майкл Адэмс

Вы исчезли из "My World!" Зачем вы это сделали? Мне интересно, о вашей мотивации. Вы встретили кого-то? Вы сопротивляться соблазну? Я забочусь о тебе как друг, Ева. Я поставил плохие чувства в прошлом.

Майкл Адэмс

write to me at garymichaeladams@gmail.com

Е.
Еvis ........

Gary, what did you use language ? It can not be translated. 🙂

Майкл Адэмс

Вы исчезли из "My World!" Зачем вы это сделали? Мне интересно, о вашей мотивации. Вы встретили кого-то? Вы сопротивляться соблазну? Я забочусь о тебе как друг, Ева. Я поставил плохие чувства в прошлом.

Майкл Адэмс

write to me at garymichaeladams@gmail.com

Е.
Еvis ........

Gary, what did you use language ? It can not be translated. 🙂

Майкл Адэмс

Oops! It is Belarussian.