Евгений Бехтерев

Из за чего наступила эпоха великих географических открытий?

Mint Wind

Є декілька факторів:
- в Європі навчились будувати кораблі які могли перетинати океани й везти великий запас води та іжі.
- навчились будувати міцні кораблі, бо доводилось воювати з сусідами, гроші на війну йшли на оплату інженерам і майстрам.
- погані відносини європи з країнами близького сходу через які проходив великий шовковий шлях, шукали дорогу через море в обхыі сухопутних кордонів,